• Dviračių Priedai
  • NEWBOLER Dviračio Lemputė 4 Režimas Dviračio Kompiuteris Ragų 3 in 1 IPX5 atsparumas Vandeniui USB Dviračių Žibintų 800 Liumenų MTB Dviračių Priekinis Žibintas
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

NEWBOLER Dviračio Lemputė 4 Režimas Dviračio Kompiuteris Ragų 3 in 1 IPX5 atsparumas Vandeniui USB Dviračių Žibintų 800 Liumenų MTB Dviračių Priekinis Žibintas

€10.29

€5.25

Atsiliepimas

Dėmesio:Geriausias Būdas Įrengimas

Geriausia montavimo padėtį magnetas yra ant dviračio stipinų.Viršuje dviračių kalbėjo turi neapvalaus struktūra.Po magnetas yra užrakintas, tai bus ne mostas pirmyn ir atgal, ir belaidžio ryšio signalas yra stabilus.Atstumas tarp magneto ir daviklio turėtų būti palaikoma apie 6mm.Jei jis yra per arti, ji gali tapti nestabili.Magnetas atitinka centro pozicija siųstuvas patiko nuotrauka parodė, ir signalas, yra stabilesnė ir tiksliai.Belaidžio paleidimo reikia 2032 mygtuką ląstelių.

Ar norite gauti ryškios dviračių šviesos važiuoti naktį ?Ar norite įspėti kitus automobilius ar vairuotojai metu dviračiu naktį ?Ar norite dviračių ridos pasiekti savo tinkamumą tikslų ?Jūs norite, kad garsiai dviratį bell padėti kitiems būti įspėjimas ?Ar jūsų rankenos nėra pakankamai atsarginių visų dalykėlių ?

NEWBOLER 3 1. Dviračių Priedai yra geriausias jūsų pasirinkimas.

Savybės

800 Liumenų Dviračio priekinis žibintas suteikia jums nuostabus matomumą ir išlaikyti saugaus atstumo, tamsoje.Dviračio spidometras su tikslaus sekimo dėl greičio ir atstumo padeda jums gauti daugiau įdomus savo dviračiu kelionę ar lengvai pasiekti savo tinkamumą tikslų. 120dB kalbėtojas aiškiai įspėti praeiviai vairuotojai ir automobiliai.Prašome mėgautis dviračių su šį nuostabų įtaisą į bet kuriuo metu jausti savo greitį!

Specifikacijos

Pavadinimas:NEWBOLER 3 IN 1 Dviračio Kompiuteris Ragų Šviesos Priekinis žibintas šviesumas: 800 liumenų Apšvietimo režimas: Didelis/Mažas/Flash Veiksminga diapazonas: 200m Elektroninių ragų: Apie 120 dB Garsas: 5 Garsai gali būti įjungtas Šviesos darbo laikas: 5~10hrs Kompiuterinių darbo laikas: 3000hrs Įkraunama Baterija: 4000mAh Įkrovimas: USB jungtį Įkrauti laikas: 4hrs Jutiklis baterija: CR2032 Jutiklio darbo laikas: 12months, 1val/dieną Atsparus vandeniui: IP65 Svoris: apie 145g Dydis: apie 110*40* 35 mm Spalva: Raudona / Mėlyna / Žalia / Juoda

Užsakymo variantai:

A: 3: 1 dviračio šviesos B: 2 ir 1 dviračio šviesos Atkreipkite dėmesį: paketas jums gauti yra tas pats, kaip parodyta paveikslėlyje.

Dviračių LED šviesos

800 Liumenų Dviračio priekinis žibintas suteikia jums nuostabus matomumą ir išlaikyti saugaus atstumo, tamsoje.Laidinė kontrolės arba Mygtuką, valdymo, paspauskite mygtuką "LED" pakeisti modelį arba paspauskite įjungti mygtuką ant kūno pakeisti modelį.Yra 4 režimai ryškumo. (1)100% ryškumo 1 Led; (2)100% ryškumo 2 Led jis taps iki 60% ryškumą, jeigu nėra judėjimo po 3 minučių; (3)60% ryškumo 2 Led; (4)2 Led flash, 2 Led uždarytas.

Doule T6 LED Prožektorius / Prožektorius

į rang dėl dėmesio, kad ryškiai daugiau, ilgiau, prožektorius, kad ryškiai daugiau platesnės.įsitikinkite, kad jums bus turėti aiškią viziją, naktį. 800 liumenų priekinis žibintas su 3 režimais(šviesus; silpna šviesa; flash;), super šviesus, suteikia jums nuostabus matomumą ir išlaikyti saugaus atstumo, tamsoje.

Dviračių Bell / Signalas

120dB kalbėtojas aiškiai įspėti praeiviai vairuotojai ir automobiliai.Laidinė kontrolės.Yra 3 rūšių garso režimo. 120dB.Ilgai paspauskite mygtuką "SPK" 8 sekundes, norėdami pasirinkti garso režimą, kad jūs norėjote.Tinka visų rūšių vartotojams.

Dviračio kompiuteris

Dviračio spidometras su tikslaus sekimo dėl greičio ir atstumo padeda jums gauti daugiau įdomus savo dviračiu kelionę ar lengvai pasiekti savo tinkamumą tikslų. 12 FUNKCIJŲ DVIRAČIO KOMPIUTERIS: top/dabartinis/vidutinis Greitis, atstumas, apšvietimas, LCD foninis apšvietimas, laikrodis, laikas, kalorijų, automatinis išjungimas/duomenų saugojimas, energijos taupymo ir t. t.;

Jungtis

Dviračio odometras jutiklis susisiekti su magnetinių bevielio ryšio, dviračių bell prisijungti kūno laidų .Darbo principas belaidžio ryšio versija belaidžio ryšio atstumas ne didesnis kaip 55 cm/colių 21.65 atstumas tarp magneto ir paleidimo turi būti 3 mm ar taip

Dviračio kompiuteris tikrinimo metodas

Būdas: Įdėkite kompiuterį į bazę.Tada, viena vertus, turi paleidimo, viena vertus magnetas.Požiūris magnetas prie paleidimo priemonės ir judėti aukštyn ir žemyn.Tai yra normalu, jei yra greičio rodmenys.(kaip nuotraukoje)

Kaip įdiegti magnetas ir paleidimo

Geriausia montavimo padėtį magnetas yra ant dviračio stipinų.Viršuje dviračių kalbėjo turi neapvalaus struktūra.Po magnetas yra užrakintas, tai bus ne mostas pirmyn ir atgal, ir belaidžio ryšio signalas yra stabilus.Atstumas tarp magneto ir daviklio turėtų būti palaikoma apie 6mm.Jei jis yra per arti, ji gali tapti nestabili.Magnetas atitinka centro pozicija siųstuvas patiko nuotrauka parodė, ir signalas, yra stabilesnė ir tiksliai.Belaidžio paleidimo reikia 2032 mygtuką ląstelių.

Atminties funkcija

Kai baterija yra maža, prašome įkrovimo laiką.Jei baterija visiškai išsikrovusi, ji bus sukelti visi duomenys bus visiškai prarasta.Gamintojo režimas bus atkurta po įkrovimo.Kelionė Distantance (DST) : Prašome ilgai paspauskite Maitinimo mygtuką 3 sekundes, aišku, DST, AVS, MXS, TM ir CAL vertė lygi nuliui.Dviračio šviesos ir kompiuteryje taip pat bus išjungti.Visi duomenys aiškus : Prašome nuspauskite "SET" ir "MODE" mygtuką 10 sekundžių norėdami ištrinti visus duomenis.Kaip iš naujo nustatyti apskritimo ilgis, svoris, laikrodis : Laikyti Paspauskite MODE mygtuką ir NUSTATYKITE mygtuką 5 sekundes, tuo pačiu metu, priimančioji pradeda nustatymo valstybės.

  • Sertifikavimo: CE
  • Montavimo Rodymas: rankenos
  • Modelio Numeris: Bycicle Šviesos 015
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Maitinimo Šaltinis: Baterija
  • Prekės Pavadinimas: NEWBOLER
A Y A Z 6 6
2020-12-04
4/5
The flashlight shines perfectly. There is a mode of lens light with clear boundaries so as not to blind others. On the contrary, there is an eye-catching mode. Claxon's loud. Cons: in the rain, the touch button will fail, which is predictable. After the first rain, there was a bad contact in the application of the remote button. The light sensor through the working time begins to fail, which leads to the pulsation of the light.
Samaritan14
2021-01-08
5/5
The best Quality, all good!
Kuztan 1984
2020-10-22
4/5
a
Rereynolds
2020-10-20
5/5
Works fine. As written. The work of the lantern is happy.
Majid Es
2020-10-24
4/5
Think more decent product this dish Not just the bell sound is different or Soft melody cotton good looks to be the

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.