• Namų Dekoras
  • 2 x Gumos Šaligatvio Rampos Sunkiųjų Automobilių Karavanas Vežimėlį Neįgaliesiems Miegamasis Gumos Šaligatvio Rampos
img 0
img 1
img 2
img 3
img 4
img 5

2 x Gumos Šaligatvio Rampos Sunkiųjų Automobilių Karavanas Vežimėlį Neįgaliesiems Miegamasis Gumos Šaligatvio Rampos

€42.84

€32.13

Atsiliepimas

Aprašymas:

100% Brand New ir Aukštos Kokybės

Medžiaga: Sintetinė Guma

Dydis: 48.5X30X9.5CM

Savybės:

Šaligatvio rampos yra puikus pigių sprendimas manevravimo namelius, priekabas ar motociklais iškėlė sunkiai įskaitoje, arba nuo kelkraščio laikinos prieigos ant kelių.

Bet ar jūs žinote, jie taip pat gali būti naudojamas ten, kur yra žingsniai, norint patekti į namo arba sode daug lengviau tiems, su mobilumo motoroleriai ir vežimėliai, ar net sodininkai, naudojant karučiais, sodo vežimėliai arba maišą vežimėliai.

Gaminami iš super sunkiųjų gumos, mūsų rampos, su anti-slip protektoriai gali būti nustatytas visam laikui.

Jie taip pat gali būti naudojama ten, kur yra žingsniai iki 10cm aukšto, norint patekti į namo arba sode daug lengviau tiems, su mobilumo motoroleriai ir vežimėliai, ar net sodininkai, naudojant karučiais, sodo vežimėliai arba maišą vežimėliai.

1, taikoma: geležinkelio kelio pervaža, miesto šviesos geležinkelių kelių žiedinio kelio pervaža, stoties platformos, stoties bagažo automobilių eilėje, krovinių kieme, depas ir depo remonto dirbtuvę, už specialią eilutę.Įmonių, kasybos specialusis geležinkelių, greitkelių pervažos.

2 naudoti ilgą laiką.Tarnavimo 15-18 metų, 15 metų iš gamintojų, atsakingų už nemokamas techninės priežiūros, gali sutaupyti daug priežiūros išlaidos ir laiko, ir pastangų.

3, slopinimas triukšmo mažinimo efektyvumą.Kaip gumos elastingumą, produktas labai susilpnėjo poveikio priemonė, per laiką, siekiant sumažinti poveikį sėkmingo smūgio absorbcija ir triukšmo mažinimo poveikį.

4, gražią išvaizdą ir sklandžiai.Graži ir švari, lygi, palankios augalų apželdinimas, statybos ekologinės augalų.

5, aukštas saugumo faktorius.Sumažinti variklinių transporto priemonių per kirtimo, kai flameout ir kirtimo saugumo incidentų, padės pagerinti saugumo faktorius ir kurti harmoningą visuomenę.

Pakuotė:

2 X Gumos Šaligatvio Rampos(Juoda)

  • Temos: Architektūra
  • Kilmės: KN(Kilmės)
  • Prekės Pavadinimas: EECOO
  • Stilius: Modernus

Būkite pirmas, parašykite savo atsiliepimą!

Jums taip pat patiktų

Aukščiausios kokybės.