Gruodžio 10 d. Klaipėdos rajono jaunimas ir su jaunimu dirbančios organizacijos, asmenys, prisidedantys prie jaunimo politikos įgyvendinimo Klaipėdos rajone bei vietos valdžios atstovai rinkosi į Vėžaičių konferencijų centrą, kuriame Klaipėdos rajono savivaldybės Jaunimo reikalų taryba suorganizavo 8-ąjį šventinį jaunimo apdovanojimų vakarą „Auksinės lemputės 2019“.
Vakaro vedėjas Laimonas Dirškus nuo pirmųjų vakaro akcentų visus pakvietė jaunatviškam bendram šokiui.
Sveikinimo žodžius visiems susirinkusiems tarė meras Bronius Markauskas, Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Virgilijus Skuodas ir svečias iš Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos – prezidentas Lukas Kornelijus Vaičiakas, Vėžaičių seniūnijos seniūnas Alvydas Mockus.
Meras savo sveikinimo žodį užbaigė padėkomis asmenims, kurie 2019 metais nuveikė daugiausia jaunimo labui.
Vakaro svečiai mėgavosi Klaipėdos rajono jaunimo ir iliuzionisto Manto Wizard pasirodymais
Mantas Wizard baigdamas savo pasirodymą linkėjo magiškų artėjančių švenčių ir ragino, svarbiausia nepamiršti, kad mes patys kuriame stebuklus, pirmiausia, savo širdimi.
2019 metais Klaipėdos rajone sėkmingai startavo savanoriškos tarnybos modelis. 2019 metais savanoriavo ir pažymėjimus gavo jau 22 jaunuoliai. Jų gretas netrukus papildys dar 4 Klaipėdos rajono jaunuoliai.
Padėkos vakare Jaunimo savanoriškos tarnybos modelio Klaipėdos rajone įgyvendinimo iniciatorė Jaunimo reikalų koordinatorė statulėles ir padėkas įteikė: Gargždų muzikos mokyklai, Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešajai bibliotekai, Viliaus Gaigalaičio globos namas, Gargždų atviram jaunimo centrui, Klaipėdos rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biurui, Gargždų krašto muziejui, Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centrui, Gargždų socialinių paslaugų centrui.
Jaunimas organizacijose savanoriavo po 6 mėnesius, kas mėnesį skirdami po 40 val. įvairių veiklų vykdymui, mokymuisi ir gebėjimų lavinimui.
Seimo narės Rasos Petrauskienės visuomeninis patarėjas Mindaugas Šunokas perdavė linkėjimus ir sveikinimus nuo Rasos Petrauksienės ir įteikė padėkas asmenims, kurie labai prisidėjo prie vasarą vykusios iniciatyvos, kurios metus sujungus jėgas įvairioms organizacijoms ir asmenims buvo pakviesti į Lietuvą 20 jaunuolių iš Ukrainos, kurių šeimos yra nukentėjusios nuo karo.
Bendradarbiaudami su Ukrainos organizacija Aterix priėmėme jaunuolius į dvi organizuojamas stovyklas. Padėkos įteiktos stovyklų organizatoriams: Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro kolektyvui – Skaidrai Karalienei, Ernestui Bukauskui, Ritai Dirgėlaitei bei sporto klubo „Kuršis“ atstovui Aidui Kryževičiui.