Kūrybinio ugdymo studija „Dekoˮ

Studijos ugdytiniai mokosi kurti ir gaminti įvairius darbus, nesudėtingus papuošalus, aksesuarus, žaislus, interjero detales iš tradicinių ir netradicinių medžiagų bei dekoruoti juos, panaudodami įvairias technikas ir technologijas.

Dailės studija

Jaukioje dailės studijos aplinkoje ugdytiniai atlieka įdomias tapybos, piešimo, grafikos, mišrių technikų užduotis, rengia parodas bei sėkmingai dalyvauja respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose.

Žūklės būrelis

Žūklė – sveiko laisvalaikio praleidimo forma, glaudžiai susieta su gamtos išteklių saugojimu ir gausinimu. Grupės ugdytiniai vykdo gamtosaugines akcijas, sužino naujus masalų ir įrankių gamybos būdus, ruošiami dalyvavimui žūklės varžybose.

DofE studija „14+“

DofE apdovanojimų dalyviai nekonkuruoja tarpusavyje, jie tobulina savo paties asmenybę. Net jei programos dalyviai ir vykdo tą pačią veiklą, jų tikslai ir jų siekimo greitis gali visiškai skirtis dėl turimų gebėjimų, aplinkos poveikio, ankstesnės patirties.

Breiko studija

Gimusi gatvėje Breikas, kaip šokis, šiomis dienomis vis labiau tampa viena jaunimui priimtiniausių prevencijos ir ugdymo formų. Šokėjai išmoksta bendrauti, dirbti komandoje, įvertinti savo jėgas, priimti iššūkius, padėti kitiems

Dekoravimo studija „Dygsnis“

Studijoje moksleiviai, atsižvelgiant į poreikius ir gebėjimus, mokysis įvairių rankdarbių technikų: siuvinėjimo, aplikacijos, veltinio, Iris folding, simegrafijos bei kitų.

Dainavimo studija

Dainavimo studijos mokiniai koncertuoja įvairiuose miesto, rajono, respublikiniuose, bei tarptautiniuose renginiuose, projektuose, dalyvauja konkursuose bei festivaliuose.

Mažylių būrelis „Žiedukai“

Mažylių būrelis „Žiedukai“ kviečia vaikučius nuo 1 metukų ir jų mamytes. Mažyliai čia ras įvairios veiklos su motoriką lavinančiais žaislais, kuriuos vienų iš užsiėmimo metu kursime patys.

Foto ir video studija

Fotografijos ir kino studijoje vaikai išmoks kadro meno, įprasminti akimirkas su šiuolaikinėmis technologijomis. Išmoks gražiai sustabdyti vaizdą fotografuojant ir pažaboti judesį filmuojant. O tam, kad ši kelionė būtų įdomi, teoriją visada lydės daug praktikos.

Dizaino studija

Dizaino studija puiki vieta mokinių laisvalaikiui, kūrybai ir poilsiui. Čia vaikai kuria įvairias popieriaus konstrukcijas, paveikslus iš įvairių medžiagų, lipdo vazas, lėles, konstruoja interjero detales, bei išreiškia save meninėje erdvėje.

Stendinio modeliavimo būrelis

Stendinis modeliavimas – įvairių technikos ir architektūros objektų, gyvūnų bei žmonių figūrėlių sumažintų (retkarčiais – padidintų) kopijų gamyba iš popierinio modeliavimo leidinių, plastikinių arba medinių modelių rinkinių bei vadinami modeliai „nuo nulio“.

Muzikos studija

Studijoje vaikai mokosi groti įvairiomis gitaromis (bosinė, elektrinė, akustinė); mušamaisiais instrumentais, ululelėmis, kanklėmis, dainuoti akompanuojant gitara, groti muzikinėje grupėje.

Eksperimentinės biologijos būrelis

Eksperimentinės biologijos studija skirta 2 – 7 klasių mokiniams, mėgstantiems eksperimentus, žygius, tyrinėjimus, kurių pagalba pažins Lietuvoje augančius medžius, čiulbančius paukščius, dūzgančius vabzdžius ir mūsų miškuose gyvenančius gyvūnus.