teatro-studija

   Lapkričio paskutinį penktadienį Klaipėdoje praūžė respublikinis mokyklinių teatrų festivalis „Aitvarai“, kuris šiemet sulaukė didžiulio jaunimo susidomėjimo. Šiame festivalyje nepraleido progos dalyvauti ir Gargždų vaikų ir jaunimo laisvalaikio centro jaunimo teatras „SM’art“.
Daugiau kaip šimto jaunųjų artistų vaidybą stebėjo keli šimtai žiūrovų. Šiemet į festivalį atvyko aštuoni teatriniai kolektyvai iš Panevėžio, Tauragės, Palangos, Kretingos, Gargždų ir Klaipėdos. Spektaklius vertino kompetentinga komisija – Klaipėdos universiteto teatrologijos magistrė, dramaturgė V. Rimkaitė, Klaipėdos dramos teatro aktorė R. Šaltenytė ir teatrologas, profesorius P. Bielskis.
Vieningu komisijos sprendimu geriausiai pasirodžiusiais išrinktas Gargždų laisvalaikio centro jaunimo teatras „SM’art“ su spektak¬liu „Sudie, idiotai!“, kurį režisavo „SM’art“ vadovas Laimonas Dirškus. Jaunimo teatrui „SM’art“ įteiktas pagrindinis prizas, tautodailininkų išdrožta vaza – pereinamoji taurė.
„Mes labai džiaugiamės šiuo įvertinimu, o aš labai didžiuojuosi savo jaunaisiais aktoriais. Žinoma, ne tik rezultatas yra svarbu, bet ir pats kūrybinis procesas. Dieną prieš festivalį spektak¬lį „Sudie, idiotai!“ rodėme Gargždų kultūros centre. Susirinko pilna salė žiūrovų. Džiaugiuosi Gargždų miesto bendruomene, jaunimu, nes jaučiu didelį susidomėjimą teatru. Mus tai dar labiau motyvuoja kurti ir veda į priekį“, – kalbėjo „SM‘art“ vadovas L. Dirškus.