Šių metų vasario 22-24 dienomis stendinio modeliavimo studijos (mokyt. Pranas Sungaila) modeliuotojai viešėjo Lenkijos Mazovijos Minsko mieste vykusioje V modeliuotojų parodoje – konkurse. Be gero konkurso šeimininkai suorganizavo puikią ekskursiją į 23 Taktinės aviacijos bazę, kur bazuojasi Lenkijos Kosciuškos vardo naikintuvų dalinys, ginkluotas jau nebe jaunais „Mig-29“ naikintuvais. Taigi, pamatėme iš arti šiuos garsius naikintuvus ir net pačiupinėjome, pasidarėme nuotraukų kuriamiems ir ateityje būsiantiems modeliams patobulinti.
Pats konkursas praėjo puikioje, draugiškoje atmosferoje, buvome pavaišinti šio konkurso tradicine sriuba grochowka (žirnienė). Pats miestas niekuo neypatingas, gal tik parkas ir pora vietinių muziejų yra verti dėmesio, tačiau šįkart jų neapžiūrėjome – pasilikome kitam kartui.
Na, o dabar apie tai, ką pavyko laimėti: studijos modeliuotojai Deividas Barauskas, Daniela Zaveckaitė, Ugnius Adomaitis ir Aivaras Žutautas apdovanoti padėkomis už įdėtą darbą ir kantrybę, dirbant su modeliais.
Jaunimo amžiaus grupėje nominacijas laimėjo Tautvydas Kasparaitis už samurajaus figūrėlę, Kajus Talmontas už automobilį EMF-30 „Roadster“, Paulius Trakšelis už tanko T-34/85 „Rudy“ modelį, Mindaugas Dembinskas už Altanos Sumuose maketą, Jonė Baltramaitytė už šarvuotą automobilį „Wz.34“ ir vikšrinės technikos modelių grupę „1939 rugsėjo pirmoji“ (2 nominacijos). Gausiausią nominacijų skaičių parsivežė Ignas Sungaila (3 nominacijos) – už 1859 metų prancūzišką lauko patranką, Lenkijos KOP mokomąjį lėktuvą „Rumpler C.I.“ ir vokišką II Pasaulinio karo šarvuotą automobilį Kfz.13 „Adler“ bei Paulius Prišmontas (4 nominacijos) – už Joanito figūrėlę, Čekijos apžvalgos bokštų maketų grupę, tanko „KV-5“ ir priešgaisrinio automobilio FSC A16B „Žuk“ modelius.
Gargždų VJLC stendinio modeliavimo studijos taurę „Jaunimas – jaunimui“ už geriausią jaunimo amžiaus grupės kartoninį modelį laimėjo Joanna Wantowska iš Chelmžos (Lenkija) už Lenkijos KOP mokomojo lėktuvo „Rumpler C.I.“ modelį. Beje, tai jau antra mūsų taurė, kurią ši mergina laimėjo su dviem skirtingais modeliais. Pagal sumanymą ši taurė negali būti skiriama tam pačiam modeliuotojui už tą patį modelį.
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
OLYMPUS DIGITAL CAMERA